تهران عمران > خدمات نقشه برداری
خدمات نقشه کشی در تهران

عمران تهران - خدمات نقشه برداری در تهران

شرکت عمران تهران مفتخرست که با کادری از مهندسین مجرب و متخصص در زمینه خدمات نقشه برداری چه هوایی و چه زمینی توانسته است پروژه های در دست گرفته را به بهترین شکل ممکن به اتمام برساند و رضایت مشتری را که هدف اساسی شرکت محسوب می شود برآورده نمایند.
کیفیت در خدمات
کیفیت در خدمات
ارائه ی خدمات با کیفیتی بالا در اسرع وقت
کادر مجرب متخصص
کادر مجرب متخصص
استفاده از تیم متخصص و حرفه ای
تجهیزات پیشرفته
تجهیزات پیشرفته
به کارگیری به روزترین و پیشرفته ترین تجهیزات
مناسب ترین قیمت
مناسب ترین قیمت
ارائه ی عملیات و پروژه ها با قیمتی مناسب

ارتباط با عمران تهران

خدمات نقشه برداری تهران عمران

نقشه برداری زمینی

نقشه برداری زمینی

با بهره گیری از تجهیزات روز نقشه برداری زمینی و نیز نقشه برداران مجرب و متخصص کار خود را ادامه در ت

نقشه برداری با GPS

نقشه برداری با GPS

با وارد کردن تمام داده ها و اطلاعات جی پی اس روی کامپیوتر به شما امکان تعیین مساحت دقیق را می دهد

نقشه برداری هوایی با پهباد و هلی شات

نقشه برداری هوایی با پهباد و هلی شات

کلیه عملیات نقشه برداری مسطحاتی و ارتفاعی را با سرعتی بسیار بالا و منطبق بر استانداردهای سازمان نفشه

املاک بدون سند

املاک بدون سند

نقشه برداری املاک بدون سند

نقشه برداری زمینی (ژئودزی)

نقشه برداری زمینی به منظور تعیین شکل و ابعاد و عوارض سطحی زمین با عملیات میدانی به عنوان ژئودزی پایه محسوب می شود. در این روش طول ها، زوایا و اختلاف ارتفاع اندازه گیری شده و با مشخص شدن شکل و ابعاد عوارض نقشه ها ترسیم می‌شوند. عملیات صورت گرفته در این نوع نقشه :
• تهیه و محاسبه ی اطلاعات زمینی همانند تعیین موقعیت و جهت یابی، تعیین قبله
• برداشت و اجرای عوارض
• ایجاد شبکه های سطحی و ارتفاعی منطقه

نقشه برداری هوایی

نقشه برداری هوایی ، شاخه‌ای از علوم مهندسی است که به جمع آوری، آماده سازی، ذخیره سازی، پردازش، مدیریت، تحلیل، تلفیق، بازیابی و انتقال داده‌های مکان مرجع می‌پردازد. معمولاً این عملیات شامل دو مرحله برداشت (یا اندازه‌گیری و محاسبه) و ارائه نتایج کار است. در مرحله اندازه‌گیری، از وسایل و دستگاه‌ها (نظیر توتال استیشن‌ها، تئودولیت‌ها، جی‌پی‌اس و …) و نیز روش‌های مختلفی استفاده می‌شود تا داده‌های لازم برای مرحله دوم بدست آید. نتایج کار به صورتهای آنالوگ (نقشه، مقاطع طولی و عرضی و…) یا رقومی (مانند جدول‌ها، مدل‌های رقمی زمین) ارائه می‌گردد. امروزه با پیشرفته تر شدن پهپادها و افزایش قابلیت های آنها نقشه برداری هوایی نیز دچار تحولات عظیمی شده است و به دو شیوه انجام می شود. روش اول با استفاده از عکس ها و تصاویر و سپس پردازش آنها می باشد که به آن فتوگرامتری گفته می شود. روش دوم با بازتاب نور لیزر که لایدار (Lidar) نامیده می‌شود. پهپادها و ربات های پرنده هر دو روش را انجام می دهند و بسته به دقت و نوع پروژه روش تعیین می شود.

شرکت نقشه برداری تهران عمران ارائه دهنده انواع خدمات نقشه کشی

این مجموعه، باهدف خدمت رسانی در کلیه حوزه های عمرانی با بیش از یک دهه سابقه اجرایی و داشتن کارنامه ای درخشان و پروژه های موفق با استفاده از پیشرفته ترین نرم‌افزارهای مکان‌محور تا کنون طیف گسترده ای از خدمات را به مطلوب ترین حالت ممکن به مشتریان خود عرضه کرده است. این تیم دارای سابقه درخشان در فضایی حرفه ای مشغول به کار هستند که اطلاعات خود را در دوره های تخصصی شرکت های واردکننده تکونولوژی های جدید به روز می کنند و در اختیار شهروندان تهرانی قرار می دهند. همچنین با هدف استفاده از پیشرفته ترین نیروهای انسانی متخصص و حفظ آن ها با داشتن کادر مدیریت با ثبات از زمان تاسیس تا به حال و با در اختیار داشتن تجهیزات به روز دنیا و علم به اسفتاده از آن ها یکی از بهترین‌ها در تهران و سرتاسر کشور به شمار می رود. از مهمترین فعالیت این مجموعه، خدمات نقشه برداری است که در پروژه های عمرانی و ملی به همراه کادری مجرب و به روز شرکت داشته و با تسلط کامل بر روی استانداردهای موجود انواع خدمات در این زمینه را ارائه می دهد.

سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به