تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > پیمان کاری ساختمان در تهران
شرکت پیمان کاری عمران تهران

عمران تهران - شرکت پیمان کاری ساختمان در تهران

عمران تهران ، شرکت پیمان کاری ساختمان در تهران ، با بهره گیری از نیروهای مجرب و باسابقه، در زمینه ارائه کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوطه را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. این شرکت شامل کلیه خدمات نقشه برداری ، نقشه کشی ساختمان، فنداسیون و اسکلت بندی ، نقشه کشی ، سفت کاری و نازک کاری ساختمان و … می باشد

شرح وظایف شرکت پیمان کاری عمران تهران

شرکت پیمانکاری ساختمان در تهران با بهره گیری از کادری مجرب به همراه پیمانکاران متخصص در اقصی نقاط شهر های استان در راستای انواع خدمات به روزساختمانی آماده به خدمت رسانی است. 

شرح وظایف پیمان کاری:
▪ شناخت اولیه طرح و برنامه کلان در صنایع و زمینه های مختلف
▪ بررسی پروژه های ساختمانی از لحاظ فنی و ساختمانی
▪ مهندسی تفصیلی و پایه 
▪ انجام مشاوره های خدماتی
▪ فراهم امکانات و تجهیزات مورد نیاز
▪ گسترش علم فنی ساختمانی و امکان بهره برداری از آن  
▪ انجام پروژه های ساخت و ساز، راه‌اندازی و احداث
▪ ارائه ی خدمات در طول بهره‌برداری
▪ انجام انواع پروژه های کلیدی

شرکت پیمان کاری عمران تهران
کیفیت
کیفیت بالا

قیمت
قیمت بهینه

تجهیزات
تجهیزات پیشرفته

کادر
کادر متخصص

تعرفه پیمان کاری ساختمان در تهران

هزینه ساخت و پیمان کاری ساختمان ، بنا به مساحت واحدهای احداثی ، تعداد طبقات ، کیفیت ساخت ، محل جغرافیایی از نظر بافت و موقعیت ساختمان متفاوت است. همچنین تعرفه ساخت ساختمان بر دو اساس تعیین می شود که عبارتند از ساخت ساختمان با مصالح و بدون مصالح که با توجه به کیفیت و کمیت مصالح و متراژ پروژه متفاوت خواهد بود. در ساخت ساختمان با مصالح کلیه هزینه های خرید و تهیه ی مصالح برای کار ، بر عهده ی پیمانکار پروژه است و کارفرما با توجه به قرارداد بسته شده، به ازای هر متر، هزینه مصالح را نیز برای ساخت و ساز می پردازد. در ساخت بدون مصالح نیز در این نوع ساخت، کلیه مصالح مورد نیاز را کارفرما تهیه نموده و در اختیار کارفرما قرار می دهد. تعرفه های ساختمان بدر فصل ها و سالهای مختلف نامشخص و دارای نوسان است. شما کارفرمایان گرامی می توانید برای اطلاع دقیق از لیست هزینه و تعرفه ها خود با متخصصین عمران تهران تماس بگیرید.


شرکت پیمان کاری عمران تهران

پیمان کاری ساختمان چه کسی است؟

پیمان کار ، به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق می شود که در قراردادی که با شخص کارفرما تنظیم می نماید ، متعهد می شود تا مندرجات موجود در قرارداد به صورت دقیق و کامل و در زمان تعیین شده به اجرا برساند. این پروژه ها می تواند شامل تمامی عملیات ساختمانی از ساخت یک سازه بتنی کوچک گرفته تا ساخت انواع پل ها و جاده ها سا سازه های فلزی بزرگ باشد. در صورتی که نیاز به پیمان کار متخصص دارید بهتر است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا فرم مربوطه را پر نمایید تا متخصصین شرکت عمران تهران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به