تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > پیمان کاری ساختمان در تهران

معتبرترین شرکت پیمانکاری ساختمان در تهران

اگر قصد ساخت و ساز و یا تعمیر مجدد خانه و ساختمان مورد نظر خود را دارید و به دنبال تحقیقات در رابطه با ساختمان سازی باشید، کلمه پیمانکاری ساختمان بسیار به گوش شما می خورد. پیمانکاری ساختمان یکی از واژه هایی می باشد که در انجام عملیات هایی چون ساختن و ساز ها زیاد گفته و شنیده می شود. به طور کل پیمانکاری ساختمان در تهران با فعالیت هایی چون تهیه مصالح، حمل و نقل، ساخت و اجرا گفته می شود.
طبق تجربه هایی که شرکت تهران عمران در سال های فعالیت خود داشته باشد وظیفه دارد نکته بسیار حائز اهمیت را برای شما بازگو کند. تعهد کاری، اطمینان و اعتماد به فرد و یا شرکت پیمان کار ساختمان در تهران باید از اساسی ترین نکته های انتخاب یک شرکت پیمان کاری برای کارهای ساختمانی باشد، زیرا با کوچکترین غفلت می تواند خسارات جبران ناپذیری را برای شما داشته باشد.

شرکت های مطمئن و کاربلد در تهران کم نمی باشند چرا که بسیاری از شرکت ها به صورت حرفه ای در راستای ساخت و ساز ساختمان ها در حال فعالیت می باشند. از جمله این شرکت ها می توان به شرکت تهران عمران اشاره داشت که توانسته است در طول سالیان فعالیت خود، رضایت تمام طرفیت قرارداد را به صورت کامل جلب نموده و نتایج مطلوب از خدمات خود را به نمایش بگذارد. با ما همراه باشید.

ضمانت نامه اجرایی در پیمانکاری ساختمان در تهران

قرارداد پیمانکاری قراردادی است که بین فرد پیمانکار و کارفرما عقد می شود. به طور کلی این قرار داد شامل دو بخش عمومی و اختصاصی می باشد. در بخش عمومی قرارداد پیمانکاری تعهدات غیر قابل تغییری که جنبه عام داشته باشند نوشته می شود. در بخش خصوصی قرارداد پیمانکاری کلیه موارد اجرایی نوشته می شود که این بخش با بخش عمومی نباید منافاتی داشته باشد و به صورت کلی در این قرارداد موضوعاتی مانند پیمانکاری، مبلغ، مدت زمان انجام پروژه، شرایط ویژه به هنگام اجرای ساخت و غیره ذکر می شود

پیمانکاری ساختمان تهران را به ما بسپارید !!!

پیمانکار ساختمان در تهران

پیمان کار ، به شخص حقیقی یا حقوقی اطلاق می شود که در قراردادی که با شخص کارفرما تنظیم می نماید و این پیمانکار از سوی کارفرما انتخاب شده است، متعهد می شود که تمام مسئولیت های خود را بر عهده بگیرد تا تمام مندرجات موجود در قرارداد به صورت دقیق و کامل و در زمان تعیین شده به اجرا برساند. پروژه های ساختمانی پیمانکار ساختمان می تواند تمام عملیات ساختمانی را از ساخت یک سازه بتنی کوچک گرفته تا انواع سازه های بزرگ را در بر گیرد.در صورتی که نیاز به پیمان کار متخصص دارید بهتر است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید یا فرم مربوطه را پر نمایید تا متخصصین شرکت عمران تهران در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.
برخی از وظایف فرد پیمانکار ساختمان در تهران عبارت است از:


۱- شناخت اولیه طرح و برنامه کلان در انواع صنایع.
۲- بررسی پروژه های ساختمانی از لحاظ فنی و ساختمانی.
۳- انجام مشاوره های خدماتی.
۴- فراهم امکانات و تجهیزات مورد نیاز.

پیمانکاران ساختمانی در تهران | تهران عمران

۵- گسترش علم فنی ساختمانی و امکان بهره برداری از آن .
۶- انجام پروژه های ساخت و ساز، راه‌اندازی و احداث.
۷- ارائه خدمات در طول بهره‌برداری.
۸- انجام انواع پروژه های کلیدی.


ویژگی های یک پیمانکار خوب

۱- قدرت تصمیم گیری بالا با قاطعیت.
۲- داشتن تجربه و سابقه کاری درخشان در انواع پروژه ها.
۳- تسلط کافی بر روی انواع پروژه ها.
۴- داشتن روحیه رهبری بالا برای پیشبر سریعتر عملیات.
۵- برخورداری از خلاقیت.

ویژگی های یک پیمانکار خوب | پیمانکاری ساختمانی در تهران | تهران عمران

مسئولیت پیمانکاران ساختمانی

۱- تهیه انواع نقشه های ساختمانی.
۲- دریافت مجوز های لازم برای شروع پروژه.
۳- تهیه سایر مصالح و ماشین آلات.
۴- استخدام پرنسل و کارگران.
۵- برآورد سایر هزینه ها. 

هزینه پیمانکاری ساختمان در تهران

قیمت پیمانکاری ساختمان در تهران با شرکت تهران عمران

هزینه و قیمت پیمانکاری ساختمان در تهران، بنا به مساحت واحدهای احداثی، تعداد طبقات، کیفیت ساخت، محل جغرافیایی از نظر بافت و موقعیت ساختمان متفاوت است. همچنین تعرفه ساخت ساختمان بر دو اساس تعیین می شود که عبارتند از ساخت ساختمان با مصالح و بدون مصالح که با توجه به کیفیت و کمیت مصالح و متراژ پروژه متفاوت خواهد بود.
در ساخت ساختمان با مصالح کلیه هزینه های خرید و تهیه مصالح برای کار ، بر عهده  پیمانکار پروژه است و کارفرما با توجه به قرارداد بسته شده، به ازاء هر متر، هزینه مصالح را نیز برای ساخت و ساز می پردازد.
در ساخت بدون مصالح نیز در این نوع ساخت، کلیه مصالح مورد نیاز را کارفرما تهیه نموده و در اختیار کارفرما قرار می دهد. تعرفه های ساختمان در فصل ها و سالهای مختلف نامشخص و دارای نوسان است. شما کارفرمایان گرامی می توانید برای اطلاع دقیق از لیست هزینه و تعرفه ها خود با متخصصین تهران عمران تماس بگیرید.

شرکت پیمان کاری ساختمان در تهران| تهران عمران
با سایر خدمات تهران عمران آشنا شوید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به