تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > طراحی نمای ساختمان

طراحی نمای ساختمان در تهران با تهران عمران

نمای هر ساختمان بخشی از هویت آن ساختمان محسوب می گردد که به ساختمان و ساکنان آن اعتبار بخشیده و در زیبایی شهر نقش به سزایی را ایفا می کند. به عنوان مثال در تمامی کلانشهر ها به مانند شهر تهران این نکته حائز اهمیت می باشد.
می بایست در نظر داشت که یک ساختمان علاوه بر امنیت و آسایش چه خصوصیاتی را نیاز دارد تا به عنوان یک ساختمان منحصر به فرد و خاص محسوب گردد.
کارشناسان و متخصصان شرکت تهران عمران با سال ها تجربه در نماسازی و طراحی نمای ساختمان در تهران توانسته اند تا همراه با تکنولوژی روز، بهترین طرح های نمای ساختمانی را به مشتریان عزیز ارائه نمایند.

نماسازی ساختمان در تهران | تهران عمران

در حال حاضر می توان گفت که شرکت تهران عمران یکی از بزرگترین و فعال ترین شرکت هایی است که در تهران بزرگ دائما در حال نماسازی ساختمان فعالیت گسترده ای دارند.
یکی از خصوصیات چشمگیری که شرکت تهران عمران دارا می باشد این است که توانایی طراحی نمای ساختمان برای تمامی افرادی که با سلایق و خواسته های گوناگون را دارد. 

طراحی نمای ساختمان در تهران با شرکت ساختمان سازی تهران عمران

طراحی نما و نماسازی ساختمان را می توان از مهم ترین نکات زیبا سازی شهری و ساختمان ها دانست. چرا که نماسازی ساختمان ها می تواند چشم نوازی دلنوازی را به رخ افراد بکشد. البته این موضوع را نباید فراموش کرد که تنها دلیل استفاده از نماسازی برای زیبا سازی نیست بلکه همانند مواردی که برای مقاوم سازی ساختمان انجام می شود و در سفت کاری و نازک کاری مواردی برای انسجام مقاومت آن وجود دارد.

طراحی نمای ساختمان در تهران با تهران عمران

شرکت عمران تهران با داشتن کادری مجرب و مهندسان متخصص در زمینه نماسازی ساختمان در تهران توانایی انجام هر پروژه ای حتی در ابعاد گسترده را دارا می باشد. ذهن خلاق طراحان عمران تهران این ویژگی را برای شرکت به ارمغان آورده است که انواع مختلف از نماهای موجود و همچنین طراحی های نو و تازه وجود دارد و شما میتوانید نمای بیرونی ساختمان خود را با توجه به سلیقه ی شخصی دارید انتخاب کنید و از آن لذت ببرید.


نقشه برداری و طراحی نمای ساختمان در تهران

عمران تهران | متخصص در خدمات نقشه برداری و طراحی نمای ساختمان در تهران

این مجموعه، در راستای فعالیت حرفه ای طراحی و اجرای نما تا کنون ارائه گر پروژه های موفقی بوده است. این شرکت با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی مهندسی دانش آموخته و آشنا به روش های مدرن معماری جهان و نیز برخورداری از تمامی امکانات اجرایی و عمرانی توانسته فضاهایی متنوع و کارآمد در پروژه های طراحی نمای مجتمع مسکونی، مجتمع های تجاری، فرهنگی، صنعتی،ساختمان اداری و ... ارائه دهد.
شرکت عمران تهران متخصص در زمینه خدمات نقشه برداری و طراحی نمای ساختمان در تهران از دلایل اهمیت دادن به نماسازی به چند مورد اشاره دارد که عبارتند از :
۱- پیشگیری از آلودگی صوتی .
۲- زیبا و شیک تر به نظر رسیدن ظاهر ساختمان ها .
۳- جلوگیری از هدر رفتن انرژی در همه فصل های سال .
۴- مقاومت بیشتر ساختمان در برابر شرایط نامساعد جوی نظیر زلزله و باد و باران و یخبندان .

انواع نماسازی ساختمان در تهران با شرکت عمران تهران

نمای آجری

نمای سنگی

نمای شیشه ای

نمای کامپوزیت

نماهای رومی

نماهای بایرامیکس

مشاوره طراحی نمای ساختمان

شاخص های طراحی نمای ساختمان در تهران با شرکت عمران تهران

در رابطه با شاخص های نمای ساختمان می توان اینگونه بیان کرد که تمامی شرکت های فعال در زمینه طراحی نمای ساختمان یکسری مشخصه های به خصوص را برای خود در نظر دارند. شرکت عمران تهران نیز از این قاعده منستثنی نبوده و شاخصه های نمای ساختمان را به صورت کاملا کاربدی در نظر می گیرد تا بهترین نتایج را برای ساختمان مذکور به ارمغان آورد. در اینجا می توان به صورت اجمالی این شاخصه های نمای ساختمان را از ذهن گذراند:


۱- انعطاف‌پذیر بودن در اجرای نمای ساختمان.
۲- سبک بودن نمای ساختمان .
۳-  عایق بودن نمای ساختمان به سرما و گرما، و صوت.
۴- مقاومت نمای ساختمان در برابر عوامل طبیعی. 
۵- قابل اجرا بودن در ساختمان‌های مرتفع .

نماسازی و طراحی نمای ساختمان در تهران

۶- زیبایی نمای ساختمان .
۷- نمای ساختمان و شرایط محیطی.
۸- قیمت تمام شده نمای ساختمان .
۹- سرعت اجرای نمای ساختمان
۱۰- نما ساختمان به عنوان عنصری از نما شهری می باشد. 

تاثیر نماسازی ساختمان در تهران

تاثیر نمای ساختمان در نمای شهر

نماسازی ساختمان به قدری اهمیت دارد که در بسیاری از کشور ها قانونی وجود دارد که این فضا را برای مردم تنگ می کند و نمی توانند بر اساس سلیقه خود ، بنا و نمای آن را بنا کنند بنابراین بر زیبایی شهر و همگونی و هماهنگی شهر بسیار بسیار کمک می کند. نمای ساختمان یک چارچوبی است برای اینکه بتوانید سایر طراحی های اجزای آن را انجام دهید. کارایی این نما به زیبایی منحصر نمی شود و می تواند به استحکام بنا کمک کند و همچنین به ارزش مادی آن و جذابیت آن برای بالا رفتن قیمت مادی کمک شایانی می کند.


نماسازی ساختمان در تهران با شرکتی معتبر

غالبا وقتی سخن از نمای سازی یا طراحی نمای ساختمان به میان می آید ذهن ها رو به نمای خارجی و بیرونی بنا می رود در صورتی که نمای داخلی هم بخشی از نما محسوب می شود. نمای هر ساختمانی در شکل گیری یک مجموعه شهری که در آن زندگی می کنیم، بسیار تاثیر گذار است. باید دقت داشت که نمای بیرونی خصوصی نیست و نمی توان به هر نحو دلخواه آن را طراحی کرد. به عبارتی یکی از مهم ترین اجزای ساختمان نمای آن است بنابراین بهتر است نماسازی به صورتی طراحی شود که از محیط بیرونی منزل محافظت کند و بتواند ارتباط فضای بیرون را با محیط داخلی ساختمان به خوبی برقرار سازد.


در این بین همشهریان عزیز تهرانی می توانند از میان طرح های کلاسیک و مدرنی که شرکت عمران تهران توسط متخصصان نقشه کش خود در این زمینه طرح کرده انتخاب کنند و بنایی مدرن و شیک برای خود و شهر خود بسازند تا علاوه بر زیبایی، مقاوم و با کیفیت تحویل بگیرند.

با سایر خدمات تهران عمران آشنا شوید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به