تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > اجرای فونداسیون و اسکلت بندی در تهران

اجرای فونداسیون ساختمان تهران | اسکلت بندی ساختمان

گروه مهندسی تهران عمران از شروع سال تاسیس تا به امروز، با بهره مندی از برترین نیروهای مدیریتی و فناوری های جدید توانسته است در راستای خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهران برای خدمات عمرانی ساختمان در تهران، با اجرای فونداسیون در تهران و اسکلت بندی ساختمان در تهران آماده ارائه هرگونه سرویس دهی بوده تا شما عزیزان را در این امر یاری رساند.


اسکلت بندی ساختمان در تهران با قیمت مناسب

انواع مقاوم سازی:

نکات بسیار مهمی در ساخت یک ساختمان وجود دارد ولیکن مهم ترین آن ها را می توان به مقاوم سازی ساختمان ها اشاره داشت. برای مقاوم سازی ساختمان ها چند روش وجود دارد که در این قسمت به دو روش از آن ها می پردازیم.
روش اول : اسکلت بندی فلزی ساختمان  
روش دوم : اسکلت بندی بتنی ساختمان .
هر کدام از روش های ذکر شده به نحوه خود دارای مزایا و معایبی هستند و برای استفاده هر کدام از آن ها برای ساختمان، باید عوامل زیادی مورد بررسی قرار بگیرد.

برخی از عوامل تاثیر گذار بر انتخاب نوع اسکلت بندی ساختمان عبارتند از: 


عوامل اقتصادی

شرایط اجرایی

خصوصیات آب و هوایی

کیفیت اجرایی

عوامل فنی سازه‌ای

درخواست کارفرما


اسکلت بندی ساختمان در تهران عمران :

همانطور که گفته شد یکی از فعالیت های شرکت تهران عمران اجرای فونداسیون ساختمان در تهران و اسکلت بندی ساختمان در تهران می باشد.
البته که بیشتر فعالیت های این شرکت در راستای مقاوم سازی ساختمان ها به صورت استفاده از اسکلت بندی فلزی بوده ، چرا که این نوع اسکلت مقاومت و کیفیت بالا، سرعت دهی بیشتر و هزینه کمتری نسبت به اسکلت بندی بتنی دارد. 
با گذشت زمان، اسکلت های فلزی جای اسکلت های بتنی را گرفته اند و از آن ها در ساخت سوله و ساختمان ها استفاده می شود. زیرا همانگونه که گفته شد با استفاده از اسکلت بندی فلزی مقاومت ساختمان ها در برابر سایر عوامل طبیعی بالاتر می رود.

اجرای فونداسیون ساختمان در تهران با ابزار آلات پیشرفته

قیمت اجرای فونداسیون ساختمان تهران توسط تهران عمران

قیمت اسکلت بندی و فونداسیون ساختمان در تهران

شرکت تهران عمران تمام قیمت فونداسیون ساختمان در تهران و اسکلت بندی ساختمان در تهران را با بازدید از مجموعه به مشتریان خود اعلام می کند و بسیاری از دلایل بر قیمت فونداسیون و اسکلت بندی تاثیر گذار می باشد. تعرفه های این شرکت عمرانی ساختمانی در تهران در بسیاری از فصول و شرایط متفاوت می باشد و قیمت و هزینه درج شده در سایت قیمت نهایی نبوده.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت فونداسیون ساختمان در تهران و اسکلت بندی ساختمان تهران می توانید از طریق فرم استعلام موجود درخواست خود را ثبت نموده تا هماهنگی لازم از سمت پشتیبانی با شما صورت گرفته و کارشناسان ما برای بازدید از محل مورد نظر به محل مربوطه مراجعه کنند.

اسکلت فلزی نوع جوشی

در اسکلت نوع پیچ و مهره ای برای اتصالات گاهی نیاز به طراحی های پیچیده و حساس است که این موضوع در کارخانه کمی زمان بر و دشوار تر نسبت به جوش است. البته نمی توان منکر شد که اسکلت فلزی نوع پیچ و مهره از اسکلت فلزی جوشی مقاومت بیشتری دارد و چون در کارخانه ساخته می شود، در محل اجرا سرعت آن ها بالاتر است ولی استفاده از این نوع اتصالات برای هر اسکلتی پیشنهاد نمی شود اما از طرف دیگر باید دقت کرد که جوش بسیار حساس است و اگر درست انجام نشود باعث می شود با حرارت ها ، رطوبت ها ویا عوامل بیرونی دیگر از هم باز می شود پس باید کمال احتیاط را در ساخت اسکلت فلزی جوشی رعایت کرد.

اسکلت بندی و اجرای فونداسیون ساختمان در تهران | تهران عمران

اسکلت فلزی نوع پیچ مهره ای

در اسکلت فلزی پیچ و مهره ای اتصالات تیر به ستون در کارخانه صورت می گیرد و به صورت آماده شده تحویل داده می شود و تنها لازم است در محل اجرای پروژه سازه ها را بر روی هم سوار کرد و با پیچ آنها را متصل کرد. از جمله مزایای اسکلت فلزی پیچ و مهره ای استحکام بالاتر و سرعت بیشتر ساخت سازه است. این نوع اسکلت بندی در محل هایی که قابلیت جوشکاری مداوم وجود نداشته باشد پیشنهاد می شود. به صورتی کلی اسکلت فلزی پیچ و مهره ای علاوه بر موارد ذکر شده باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود چون دیگر نیازی به هزینه های زیاد جرثقیل ندارد و هزینه ی تولید و نصب آن هم نسبت به نوع جوشی آن پایین تر است.


مقایسه اسکلت بندی فلزی پیچ و مهره ای با اسکلت بندی فلزی جوشی

شرکت ساختمان سازی عمران تهران با داشتن سابقه در زمینه اجرای فونداسیون در تهران و اسکلت بندی در تهران تفاوت هایی را بین اسکلت بندی فلزی که پر استفاده ترین نوع اسکلت بندی است قائل شده و این تفاوت ها را به این صورت بیان می کند تا بر اساس نیاز خود یکی از آنها را برای پروژه های خود به کار ببرید.


کیفیت در ساخت:

نسبت کیفیت اسکلت فلزی پیچ و مهره ای قابل مقایسه با سازه های اسکلت فلزی با اتصالات جوشی که در محل نصب می شوند نیست.

مقاومت در آتش سوزی:

اسکلت فلزی با اتصالات جوش نسبت به اسکلت فلزی پیچ و مهره در زمان آتش سوزی در دمای بالا مقاومت کمتری دارند.

خوردگی کمتر :

در سازه هایی با اسکلت فلزی پیچ و مهره پیش از رنگ آمیزی، اسکلت مورد نظر زنگ زدایی می شود که در سازه های جوشی انجام میگیرد.


هزینه کمتر:

کاهش ضخامت قطعات و استفاده از اتصالات خرپایی، هزینه ها را نسبت به ساختمانی که با اسکلت فلزی ساخته می شوند کم میکند.

فراگیر بودن :

در کشورهای خارجی، تمام سازه ها پیچ و مهره ای بوده و در ساختمان های کم اهمیت از نوع اسکلت فلزی جوشی استفاده می گردد.

سرعت در اجرا و ساخت :

سرعت در اجرا و زمان ساخت پروژه هایی با بدنه اسکلت فلزی پیچ و مهره ای نسبت به اسکلت فلزی جوشی نسبتا کمتر می باشد.


عمران تهران | مجری خدمات ساختمان سازی در تهران | اجرای فونداسیون و اسکلت بندی در تهران

عمران تهران جز چند شرکت ساختمان سازی معتبر و حرفه ای است که با فعالیت خود در زمینه اسکلت فلزی در تهران توانسته سابقه ای درخشان و قابل اعتماد برای مشتریان خود فراهم کند. این شرکت با استفاده از اکیپ های کارگری ماهر و با تجربه و تجهیزات روز مورد نیاز ازقبیل (دستگاه های جوش رکتی فایرو اینورتر، دستگاه های جوش زیرپودری ، دستگاه های جوش تحت پوشش گازدستگاه های برش دستگاه های برش ریلی ودیزل هاو دستگاه های سوراخ کاری...) سعی درجهت تقویت سابقه خود در این زمینه دارد
زمینه فعالیت عمران تهران پیمانکاری صفر تا صد ساختمان سازی است که عبارتند از :
انجام مراحل نقشه برداری
( نقشه برداری هوایی، نقشه برداری زمینی)
اجرای فونداسیون و اسکلت بندی ساختمان
انجام مراحل سفت کاری
انجام مراحل نازک کاری
مقاوم سازی
و ...

با سایر خدمات تهران عمران آشنا شوید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به