تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > سفت کاری ساختمان در تهران

سفت کاری ساختمان در تهران | قیمت سفت کاری ساختمان در تهران

ساختمان سازی در تهران

یکی از اولین مراحل پس از ساخت زیر بنا و اسکلت بندی طراحی ساختار اصلی ساختمان است. مرحله ای که متر و متراژ در آن بسیار اهمیت دارد چرا که یک مقدار اشتباه در محاسبات عواقب جبران ناپذیری پس از ساخت آپارتمان شکل خواهد گرفت. مراحل ساخت و سازه های عمرانی با هر نوع کاربردی از قبیل تجاری، اداری، ، نظامی ، مسکونی و ... بسته به نوع و حساسیت شان شامل مراحل متفاوتی هستند . شرکت عمرات تهران، در کلیه فعالیت ساختمان سازی در تهران از جمله تمام مراحل نازک کاری، تخریب و خاک برداری ، نقشه کشی ساختمانی ، اسکلت بندی ساختمان ، مقاوم سازی و غیره فعالیت دارد.
به صورت کلی این مرحله اولین مرحله از عملیات اجرایی ساخت یک بنا می باشد که شامل کلیه کارهایی است که به شکل دهی یک ساختمان منجر می شود. در اصل مراحل سفت کاری ساختمان شامل کلیه عملیات هایی است که شکل اولیه ساختمان را تشکیل می دهند و این بنای شکل گرفته و طراحی شده در بخش نازک کاری ساختمان زیبا و قابل سکونت می شود.
شرکت ساختمانی عمرات تهران مجری سفت کاری ساختمان در تهران است که با داشتن کادری مجرب در انجام کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوطه از جمله تخریب و خاک برداری ،آرماتوربندی قالب بندی بتن ریزی فونداسیون ساختمان , اجرای اسکلت ساختمان ،دیوار چینی و تیغه چینی ،شیب بندی پشت بام ، اجرای گچ وخاک و ... را شامل می شود. گروه ساختمانی سپهرعمران، سازنده انواع سازه های فولادی و فعال در زمینه سفت کاری ساختمان در تهران با بیش از چندین سال سابقه توانسته رضایت همشهریان عزیز تهرانی را به دست آورد .
از جمله خدمات این مرحله که درشرکت سپهرعمران قابل انجام است عبارتند از سفت کاری : *بناهای کوچک و متوسط *مجتمع های چند واحدی *شهرک سازی ها با وسعت بالا *انواع ساختمان های مسکونی، تجاری اداری، صنعتی *اجرای اسکلت بتنی و سقف انواع ساختمان ها *انجام سفت کاری ساختمان به صورت اعتباری و مشارکت در ساخت و ...

ساختمان سازی

فعالیت هایی که در بخش سفت کاری ساختمان در تهران انجام می شود :

خاک برداری و رسیدن به خاک سفت
از مهمترین اهداف شناسایی خاک، دانستن مقاومت خاک میباشد که با ایجاد حفره هایی در زمین و آزمایشات لازم از آن اطلاع پیدا می کنند. پس از بررسی خاک باید عملیات خاک برداری انجام شود. تخریب و خاک برداری ساختمان بر خلاف انتظار همگان امری حساس و خطر آفرین است چرا که یک حرکت اشتباه در تخریب موجب آسیب دیدن کارگران می شود و همچنین یک حرکت اشتباه در گود برداری موجب تخریب خانه های مجاور می شود. بهترین راهکار سپرد این کار به یک شرکت معتبر و حرفه ای در این زمینه است.

عکس خاک برداری

اجرای فونداسیون و اسکلت بندی
از جمله فعالیت های حساسی که در شرکت عمران تهران قابل انجام است مرحله پی ریزی و فونداسیون یک ساختمان است که از حساس ترین و با دقت ترین قسمتھای ساختمان میباشد زیرا ھمانطوری کلیه نیروھای کششی در ساختمان بوسیله میله گردهای موجود در فونداسیون تحمل می شود بدین لحاظ در اجرای آرماتور بندی ساختمانیهای بتونی باید نهایت دقت و حوصله به عمل آید. پس از قالب بندی و آرماتوربندی اقدام به بتن ریزی می کنند که این عمل بوسیله پمپ های بتنی در پروژه های بزرگ ساختمانی و بصورت دستی در ساختمانهای کم طبقه انجام میگیرد. پس از خشک شدن بتن زیر ساختمان ، سرهای فونداسیون مشخص هستند. که باید ستون های عمودی و در کل اسکلت ساختمان احداث شود. در اسکلت بندی فلزی ستون ها و اسکلت ساختمان را با تیر ها و ستون های فلزی کامل می کنند و در اسکلت بتونی ، ستون های ساختمان را با قالب های بتنی ایجاد می کنند.
اسکلت بندی

اجرای سقف 
در مرحله اجرای سقف و تیرها ، از شمع های چوبی موقت و یا لوله های فلزی در زیر سقف استفاده می شود که برای ثابت نگاه داشتن سقف الزامی است. اجرای سقف که بنا به قسمت های مختلف از شیوه های متفاوتی برای آن استفاده می شود. انجام این مرحله از سفت کاری از جمله فعالیت های شرکت عمران تهران ، شرکت ساختمان سازی در تهران می باشد که در زمینه سفت کاری ساختمان در تهران فعالیت دارد که زیر نظر مهندس ناظر انجام خواهد گرفت تا اجرای سقف ساختمان که از اهمیت بالایی برخوردار است با رعایت کلیه امور ایمنی به اتمام برسد.
مرحله اجرای سقف ساختمان

تیغه کاری
در این مرحله ابتدا قاب های درب و پنجره ها را مشخص و نصب می کنند و سپس از روی نقشه ساختمان شروع به دیوار کشی می کنند و اتاقها و سایر قسمتها را بعد از خط کشی ، با استفاده از سفالهای سبک از هم جدا میکنند که البته این دیوارها باید گونیا باشد و به صورت خط کشی شده و صاف بنا شود تا از عواقب بعدی آن و قناسی خانه جلوگیری شود. البته برخی از کارفرمایان تیغه چینی را جزو مراحل سفت کاری ساختمان نمی دانند، اما اغلب کارفرمایان پس از خرید جنس تیغه مورد نظر خود ، اجرای تیغه را به صورت کلی به بنایان با تجربه واگذار می کنند. همچنین ، همزمان با تیغه بندی اتاقهای داخلی ، میتوانیم اقدام به نماکاری ساختمان نمائیم تا به هنگام نصب پنجره ها از هر دو طرف ، موقعیت دقیق پنجره ها و بازشو ها تثبیت گردد
تیغه کاری

عمران تهران مجری تخصصی در زمینه سفت کاری ساختمان در تهران

گروه صنعتی- ساختمانی عمران تهران ، سازنده انواع سازه های فولادی و فعال در زمینه سفت کاری ساختمان در تهران با بیش از چندین سال سابقه توانسته رضایت همشهریان عزیز را به دست آورد از جمله خدمات سفت کاری ساختمان که دراین شرکت قابل انجام است عبارتند از :
سفت کاری بناهای کوچک و متوسط
سفت کاری مجتمع های چند واحدی
سفت کاری شهرک سازی ها با وسعت بالا
انجام سفت کاری انواع ساختمان های مسکونی، تجاری اداری، صنعتی
اجرای اسکلت بتنی و سقف انواع ساختمان ها
انجام سفت کاری ساختمان به صورت اعتباری
مشارکت در ساخت پروژه های عمرانی
و ...

شرکت عنمران تهران تنها در زمینه سفت کاری در تهران فعالیت ندارد بلکه کلیه فعالیت ساختمان سازی در تهران را انجام می دهد از جمله این اقدامات شامل کلیه مراحل نازک کاری ، تخریب و خاک برداری ، نقشه برداری هوایی، نقشه کشی ساختمانی، اسکلت بندی ساختمان، مقاوم سازی و کلیه کارهای ساختمان سازی است.

ساختمان سازی
سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به