تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > طراحی معماری داخلی در تهران

طراحی معماری داخلی در تهران | اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی داخلی

اگر به دنبال ایجاد طرحی زیبا در داخل خانه یا محل کار خود هستید باید یک نکته اساسی را در نظر داشته باشید اینکه طراحی داخلی ساختمان اگر به شیوه ای اصولی انجام شود می تواند به خلق زیباترین فضای داخلی در ساختمان منزل منجر شود که این زیبایی از جهات بسیاری حائز اهمیت است. می توان گفت معماری های داخلی هر ساختمانی حلقه اتصال دهنده بین معماری و طراحی داخلی می باشند. معماری و نمای داخلی با عناصر سازنده ساختمان ارتباط دارد و هم چنین به فضا های داخلی ساختمان نیز مانند طراحی داخلی تاکید دارد.
طراحی داخلی ساختمان با ابعاد خانه ارتباط مستقیم دارد. در ساختمان های کوچک نظیر ویلاهای مسکونی، طراحی محدود و در ساختمان های با مقیاس بزرگ تر نظیر مجتمع های تجاری و یا برج های مسکونی، طراحی داخلی ساختمان پیچیده تر خواهد بود. البته این به این معنی نیست که معماری منازل کم اهمیت است بلکه امروزه با پیشرفت علم ، معماری های داخلی منازل نیز اهمیت زیادی پیدا کرده اند. دیزاین معماری داخلی ساختمان از مهم ترین و اصولی ترین بخش ساخت واحد های مسکونی به شمار می رود که باید در طراحی آن بسیار دقت کرد و از متخصصان و افراد کاربلد در این امر یاری گرفت.

داخلی

طراحی دیزاین داخلی ساختمان در تهران

شرکت عمران تهران با تخصص در زمینه طراحی معماری داخلی در تهران میتواند یک تکیه گاه مناسب در این زمینه برای شما باشد چرا که این شرکت طراحی دیزاین با تجربه های درخشانی که در این زمینه به دست آورده تخصص خود و مهندسان خود را در این زمینه ثابت کرده است. از ویژگی های اصلی شرکت عمران تهران | شرکت اجرای دکوراسیون داخلی در تهران | میتوان به تلاش این گروه در استفاده از ایده های نو اشاره کرد که هم در شرکت و هم در پروژه ها به آن توجه می شود. این شرکت علاوه بر طراحی دیزاین داخلی در تهران کلیه امور ساختمان سازی همچون گودبرداری ، طراحی نمای خارجی ساختمان، پیگیری برای صدور مجوز ساخت، بازسازی و نو سازی خانه های قدیمی و کلنگی و ... در شهر تهران را جز فعالیت های خود قرار داده است. شما همشهریان عزیز در هر قسمتی از ساختمان سازی میتوانید با تماس رایگان با شرکت از مشاورات این شرکت بهره مند شوید.

عمران تهران


نمونه هایی از طراحی معماری داخلی در تهران

عدم تقارن در طراحی نمای داخلی ساختمان

تقارن فضای خانه شما را بزرگ تر نشان می دهد، ولی این نکته هم باید در نظر گرفت که فضا را بسیار ساده و معمولی می کند. در حالی که عدم تقارن، جذابیت ظاهری بیشتری به همراه دارد. چند نمونه از عدم تقارن که در ساخت خانه ها به کار می رود:
*  عدم رعایت تقارن در چیدمان مبل و کاناپه های نشیمن
*  جسارت کنید و تعدادی بشقاب را به صورت نامتقارن روی دیوار نصب کنید.
*  پلکان نامتقارن هم می تواند جذابیت خانه شما را چند برابر کند
*  میز پاتختی و چراغ ها در یک طرف، و تابلوی هنری در طرف دیگر

فضای پوچ در طراحی دیزاین ساختمان

وجود یک فضای خالی و پوچ در خانه، از لحاظ روانشناسی بسیار مفید و رضایتبخش است. همچنین به بزرگنمایی فضا کمک می کند. هر زمان که بخواهید می توانید آن را پر کنید. البته این نقطه پوچ باید با بقیه اتاق هماهنگ باشد، یعنی خالی ماندن آن باید عمدی باشد. مثال هایی در این مورد:
*   یک اتاق خواب دنج که یک گوشه خالی برای مطالعه و نشستن دارد
*   فضاهای مینیمال به نقاط پوچ نیاز دارند
*   اتاق غذاخوری، محیطی کاملا خلوت و آرامش بخش، و یک فضای پوچ

پرداخت های متالیک و مخلوط

ترکیب سطوح متالیکی که با یکدیگر هماهنگ باشند، همیشه از بزرگ ترین مشکلات طراحان به شمار می رفته. اما الان وقتش رسیده هماهنگی را فراموش کنیم و هر سطح متالیکی را باهم ترکیب کنیم. مثال هایی که در این زمینه میتوان به آن اشاره کرد:
*   سطوح صیقلی، به عناصر برنجی و فزات تیره
*   چراغ مسی رنگی بسیار بزرگی که با فولاد ضدزنگ ترکیب شده
*   ترکیب مس و برنج در کنار سطوح صیقلی

طراحی های متفاوت در زمینه طراحی معماری داخلی و اجرای دکوراسیون داخلی در تهران

طراحی آشپزخانه

بیاد اذعان کرد که آشپزخانه قلب تپنده در هر خانه ایست و مکانی است که هر فرد به خصوص بانوان در طول روز ساعت ها در آن مشغول اند. پس یک دکوراسیون عالی می تواند از خستگی کار در آن کم کند و پخت و پز غذا در آن با عشق بیشتری صورت گیرد. در طراحی آشپزخانه باید مواردی را رعایت کرد مثلا اگر آشپزخانه منزل شما اپن و یا طرح جزیره است و از سالن پذیرایی قابل مشاهده است بهتر است توجه لازم را در هنگام طراحی داخلی آشپزخانه منزل تان داشته باشید زیرا با ورود هر فردی به منزل تان دکوراسیون آشپزخانه نیز به وضوح قابل مشاهده است. طرح و رنگ کفپوش و کابینت ها و چیدمان صحیح وسایل موجود در آشپزخانه از مهمترین نکاتی هستند که برای ایجاد فضایی مدرن هنگام انجام طراحی داخلی ساختمان باید مورد استفاده قرار گیرند. برای داشتن یک آشپزخانه زیبا و جذاب با ما در تماس باشید ...

طراحی نمای سالن پذیرایی

طراحی فضای سالن پذیرایی یکی از مهمترین بخش ها در طراحی داخلی ساختمان به شمار می رود. بنابراین بهتر است طراحی داخلی پذیرایی به شیوه ای اصولی و کاربردی انجام شود. چرا که هر فردی با ورود به خانه شما توجه اش به سمت دکوراسیون داخلی پذیرایی جلب می شود وهمچنین پذیرایی یکی از پر استفاده ترین مکان ها در هر خانه است از این رو بهتر است در هنگام طراحی داخلی منزل و چیدمان وسایل در پذیرایی توجه لازم را داشته باشید. تزیین و رنگ دیوار پذیرایی و طرح کفپوش ها و طرح و رنگ وسایل موجود در پذیرایی از مهمترین نکاتی هستند که در هنگام طراحی دکوراسیون پذیرایی ایرانی در هر خانه ای باید مورد توجه قرار بگیرند. برای کسب بهترین نتیجه در طراحی پذیرایی منزل در شهر تهران با عمران تهران مجری طراحی نمای داخلی در تهران تماس بگیرید.

طراحی اتاق خواب

اتاق خواب یکی از مکان هایی است که اغلب افراد بیشتر وقت خود را در آن برای خوابیدن و انجام فعالیت های روزانه سپری می کنند بنابراین می توان دکوراسیون و طراحی داخلی اتاق خواب را یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار روی روحیه افراد دانست. برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب می توانید از انواع سبک های مدرن و یا کلاسیک استفاده کنید که انتخاب هر یک از این دکوراسیون ها به طرح وسایل موجود در اتاق خواب تان بستگی دارد. با توجه به اهمیت فضای اتاق خواب برای نتیجه گیری بهتر از آن می توانید با مشاوران و متخصصان شرکت عمران تهران که در زمینه های مختلف ساختمان سازی فعالیت های مستمر دارند تماس بگیرید تا با همراهی متخصصان این زمینه بهترین و اصولی ترین رنگ و دکوراسیون را برای اتاق خوابتان شکل دهید.


طراحی اشپزخانه
طراحی پذیرایی
اتاق خواب
سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به