تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > نازک کاری ساختمان در تهران

نازک کاری ساختمان | تهران عمران

کار ساختمان و ساخت بناهای مختلف، فرقی نمی کند چه اندازه و چه شکل و شمایلی داشته باشند، همه  آن ها به دو روش نازک کاری و سفت کاری تقسیم بندی می شوند. نازک کاری از دیگر فعالیت های اصلی ساختمان سازی محسوب می شود که می تواند دست کم گرفتن آن منجر به بروز خسارات شود.
بهتر است از همان ابتدا به دنبال پیمانکاران و یا شرکت های معتبری در این زمینه باشید تا بتواند با تجربیات درخشان شما را در این امر یاری رساند. از شرکت های معتبر کار ساختمان سازی در تهران می توان به شرکت تهران عمران اشاره داشت که با بهره مندی از برترین نیروهای کاری قادر است خدمات خود را در بالاترین سطح کیفیت به شما عرضه کند.

نازک کاری ساختمان چیست؟

نازک کاری پس از انجام عملیات سفت کاری آغاز می شود و پوششی که در نهایت بر روی ساختار ساختمان قرار گرفته و به چشم افراد می آید که پوشش ظاهری ساختمان را حفظ می کند.در واقع نازک کاری ساختمان می باشد که شامل مراحل گوناگونی است. مصالح نازک کاری جزوه آخرین مصالح ساختمانی هستند که دیوار ها، سقف و کف ساختمان را پوشش می دهند.  به عبارتی می توان گفت نازک کاری ساختمان ها به کلیه عملیات های نازک کاری مربوط به پوشش ظاهری و اغلب داخلی ساختمان گفته می شود که منجر به زیبا شدن فضای داخلی ساختمان شده و آن فضا را برای سکونت قابل استفاده می کند. 
با ما همراه باشید در ادامه به جزئیات آن می پردازیم.

نازک کاری ساختمان تهران چیست

شرکت ساختمان سازی تهران عمران به عنوان یکی از مجریان معتبر نازک کاری ساختمان در تهران شناخته می شود و یکی از شرکت های فعال در زمینه نازک کاری و اجرای نمای خارجی و داخلی می باشد. این شرکت در انواع ساختمان ها با اکیپ متخصص مورد تائید سازمان نظام مهندسی بوده و با داشتن کادری مجرب و حرفه ای در انجام کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوط به نازک کاری ساختمان در تهران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

قیمت نازک کاری ساختمان

مناسب ترین قیمت نازک کاری ساختمان در تهران با تهران عمران

هزینه نازک کاری ساختمان در تهران و به صورت کلی هزینه ساختمان سازی در تهران در چند سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و این روند رو به رشد همچنان ادامه دارد. چرا که در این سال طبق گفته متخصصان هزینه دریافت پروانه ساختمانی ۳۰ درصد و هزینه بیمه تامین اجتماعی ۱۵ درصد افزایش داشته که این مسائل به خوبی نشان دهنده دلیل افزایش قیمت نازک کاری در تهران و دیگر شهرهاست.
اصولاً در میان پیمانکاران کسی موفق است که صفر تا صد آپارتمان را با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت ارائه دهد. به همین دلیل نحوه محاسبه قیمت سفت کاری و نازک کاری از جمله مواردی است که هر شرکت ساختمان سازی باید بداند و به آن مسلط باشد.

شرکت تهران عمران با تعیین قیمت سفت کاری در تهران به صورت منصفانه و عادلانه سعی دارد تا در این زمینه طرف مردم و مشتریان و هموطنان عزیز باشد نه پیمانکاران و برج سازان تا در این زمینه بتواند مشکلی از مشکلات اساسی جامعه را حل کند نه اینکه به دنبال سود خود باشد.


نازک کاری ساختمان شامل :

۱- دیوار سازی ساختمان و شمشه گیری دیوار ها.
۲- گچ و خاک دیوارها و سفید کاری دیوارها.
۳- کشته کشی دیوارها و سنگ قرنیز دور دیوار.
۴- کف سازی نهایی و آب بندی (عایق بندی دیوارها).
۵- فرش کف ساختمان و کاشی کاری دیوارهای ساختمان.
۶- عملیات سقف و انواع سقف ساختمان.
۷- نمای ساختمان عایق کاری ثانویه مراحل تمیز کاری.

نازک کاری ساختمان در تهران  | تهران عمران

نکات مهم از ویژگی های نازک کار ساختمان

۱- تعهد کاری از ویژگی مهم فرد نازک کار ساختمان است.
۲- تخصص و تجربه بالا در سفت کاری انواع پروژه ها.
۳- بهره مندی از مهارت لازم جهت هر گونه فعالیت مربوطه .
۴- سرعت در اجرای عملیات ها.
۵- تضمین کیفیت کار و استفاده از مواد مرغوب.
۶- آشنایی لازم با تمام مواد و مصالح کاری.
۷- بهره مندی از به آخرین متد و تکنیک های روز دنیا.


نازک کاری ساختمان شامل چه مراحلی است ؟

تیغه چینی

از بخش های مشترکی که بین نازک کاری و سفت کاری وجود دارد تیغه چینی می باشد. در ابتدای مراحل نازک کاری دیوارهای میانی ساختمان را با بهره گیری از شمشه و شاقول شکل می دهند تا نظم مورد ساختمان به صورت کامل حفظ شود.
شرکت عمران تهران با سابقه چندین ساله در زمینه ساختمان سازی در تهران انجام کلیه کارهای نازک کاری ساختمان در تهران را به صورت پیمان کاری و با قیمت مناسب برعهده می گیرد تا خدمت گزار همشهریان عزیز باشد.

سفید کاری

به علت زود گیر بودن ملات گچ آن را مانند گچ و خاک به مقدار کم در استامبولی می باشد. در موقع ساختن ملات گچ باید پودر گچ را توی آبی که در استامبولی می ریزند بپاشند تا تمام ذرات گچ در مجاورت آب قرار گرفته و تر بشود. آنگاه آن را با ماله روی کاه گل و یا گچ خاک می مالند به طوری که سطح کاملا صاف و یکنواختی ایجاد شود. پس از این مرحله باید یک سطح صاف و یک دست سفید از دیوارها به دست آید.

گچ و خاک کشی

در مرحله گچ و خاک کشی دیوارها ابتدا نیاز به خاک رس الک شده و یکدست داریم. در این مرحله خاک الک کرده را با گچ مخلوط می کنیم. که مقدار مخلوط گچ و خاک بسته به نوع خاک و گچ متفاوت است، اگر چه اصولا به نسبت مساوی از گچ و خاک استفاده می شود ولی همان گونه که اشاره شد با توجه به نوع گچ این نسبت تغییر می کند. با این ملات شکل گرفته دیوارها را به صورت کامل پوشانده تا کار برای مراحل بعد که شامل سفید کاری و تزئین است آماده شود.

با سایر خدمات تهران عمران آشنا شوید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به