تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > نازک کاری ساختمان در تهران

نازک کاری ساختمان در تهران

نازک کاری

انجام کلیه فهالیت های نازک کاری ساختمان در تهران

نازک کاری یکی از فعالیت های اصلی در زیبا سازی ساختمان است . در اصل پوشش نهایی که بر روی ساختار زیرین ساختمان که در مرحله سفت کاری ساختمان شکل گرفته قرار می گیرد و باعث زیبایی داخلی ساختمان می شود یا به عبارتی باعث قابل سکونت بودن ساختمان می شود نازک کاری ساختمان گفته می شود. کلیه عملیات های نازک کاری مربوط به پوشش ظاهری و اغلب داخلی ساختمان می باشد. نازک کاری ساختمان شامل عملیات های نظیر کاشی کاری، نقاشی دیوار ها و سقف ساختمان , برق کاری کلید و پریز ها ، نصب تاسیسات از قبیل لوله ها و شوفاژ ساختمان و در نهایت نصب درب و پنجره ها و ... می شود.شرکت ساختمان سازی عمران تهران به عنوان یکی از مجریان معتبر نازک کاری ساختمان در تهران شناخته می شود و یکی از شرکت های فعال در زمینه نازک کاری و اجرای نمای خارجی و داخلی در انواع ساختمان ها با اکیپ متخصص مورد تائیدسازمان نظام مهندسی است که با داشتن کادری مجرب در انجام کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوط به نازک کاری ساختمان در تهران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. خدمات شرکت عمران تهران در این زمینه شامل کلیه خدمات نازک کاری از جمله گچ و خاک ، سفید کاری، کاشی کاری ، کف پوش ساختمان , نقاشی دیوار و سقف و ... می باشد .

عکس
نازک کاری

مراحل نازک کاری ساختمان در تهران شامل چه مواردی است؟

تیغه چینی
یکی از بخش هایی که برخی جز سفت کاری و برخی جز نازک کاری می دانند تیغه چینی است. در ابتدای مراحل نازک کاری دیوارهای میانی ساختمان را با بهره گیری از شمشه و شاقول شکل می دهند تا نظم مورد ساختمان به صورت کامل حفظ شود. از انواع آجر های مورد استفاده می توان به بلوک‌های سوراخ‌ دار سفالی اشاره کرد که به علت وزن سبک نسبت آجر فشاری و عایق حرارتی نسبتا ضعیف آن ، امروزه کاربرد فراوانی دارد. شرکت عمران تهران با سابقه چندین ساله در زمینه ساختمان سازی در اصفهان انجام کلیه کارهای نازک کاری ساختمان در تهران را به صورت پیمان کاری و با قیمت مناسب برعهده میگیرد تا خدمت گزار همشهریان عزیز باشد.


گچ و خاک کشی
سپ از دیوار کشی مرحله ای که باید مد نظر قرار داد کشیدن لایه ای از کچ و خاک بر روی دیوارهاست.در مرحله گچ و خاک کشی دیوارها ابتدا نیاز به خاک رس الک شده داریم. در این مرحله خاک الک کرده را با گچ مخلوط می کنیم. که مقدار مخلوط گچ و خاک بسته به نوع خاک و گچ متفاوت است اگر چه اصولا به نسبت مساوی از گچ و خاک استفاده می شود ولی همان گونه که اشاره شد با توجه به نوع گچ این نسبت تغییر میکند. با این ملات شکل گرفته دیوارها را به صورت کامل می پوشانند تا کار برای مراحل بعد که شامل سفید کاری و تزئین است آماده شود.

سفید کاری
به علت زودگیر بودن ملات گچ آن را مانند گچ و خاک به مقدار کم در استامبولی می باشد. در موقع ساختن ملات گچ باید پودر گچ را توی آبی که در استامبولی می ریزند بپاشند تا تمام ذرات گچ در مجاورت آب قرار گرفته و تر بشود. آنگاه آن را با ماله روی کاه گل و یا گچ خاک می مالند به طوری که سطح کاملا صاف و یکنواختی ایجاد شود. پس از این مرحله باید یک سطح صاف و یک دست سفید از دیوارها به دست آید.


کاشی و سرامیک کاری
در این مرحله یک متراژ مشخصی مثلا یک تا یک و نیم متر از دیوار اتاق را با چسباندن سرامیک به دیوار با مصالح مشخص زیبا می کنند. این کار علاوه بر زیبایی، دیوارها هنگام شست و شوی سالن و اتاق ها با مشکلی مواجه نخواهد شد. در کف ساختمان نیز با استفاده از موزائیک یا سرامیک کف را می پوشانند تا فضایی یک دست از اتاق ها شکل بگیرد. در اشپزخانه و حمام و دست شویی نیز همین مراحل طی می شود با این تفاوت که در این مکان ها به دلیل استفاده بیشتر از آب و نیاز به شست و شوی دیوارها کل دیوار از کف تا سقف را با کاشی می پوشانند تا قابلیت شست و شو را داشته باشد.

قیمت نازک کاری ساختمان در تهران

اجرای کلیه خدمات نازک کاری در تهران با قیمت مناسب با عمران تهران

هزینه سفت کاری در تهران و به صورت کلی هزینه ساختمان سازی در تهران در چند سال گذشته افزایش قابل توجهی داشته است و این روند رو به رشد همچنان ادامه دارد چرا که در این سال طبق گفته متخصصان هزینه دریافت پروانه ساختمانی ۳۰ درصد و هزینه بیمه تامین اجتماعی ۱۵ درصد افزایش داشته اند که این مسائل به خوبی نشان دهنده دلیل افزایش قیمت سفت کاری در تهران و دیگر شهرهاست.
اصولاً در میان پیمانکاران کسی موفق است که صفر تا صد آپارتمان را با حداقل هزینه و حداکثر کیفیت ارائه دهد. به همین دلیل نحوه محاسبه قیمت سفت کاری و نازک کاری از جمله مواردی است که هر شرکت ساختمان سازی باید بداند و به آن مسلط باشد. شرکت تهران عمران با تعیین قیمت سفت کاری در تهران به صورت منصفانه و عادلانه سعی دارد تا در این زمینه طرف مردم و مشتریان و هموطنان عزیز باشد نه پیمانکاران و برج سازان تا در این زمینه بتواند مشکلی از مشکلات اساسی جامعه را حل کند نه اینکه به دنبال سود خود باشد
شرکت ساختمان سازی در تهران با شروع فعالیت خود در زمینه های مختلف ساختمان سازی از سفت کاری و پیاده سازی فونداسیون و مقاوم سازی تا انجام مراحل نازک کاری و ... همواره تلاش کرده تا پروژه های محوله را با کمترین قیمت و بیشترین کیفیت به انجام برساند. شرکت عمران تهران قصد دارد در زمینه قیمت سفت کاری و نازک کاری در تهران قیمتی منصفانه تعیین کند و با کمترین هزینه آپارتمانی مقاوم و با کیفیت تحویل دهد. برای اطلاع از برآود پروژه خود با متخصصان ما در این زمینه تماس حاصل فرمائید.

قیمت نازک کاری
سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به