تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > شرکت مقاوم سازی ساختمان در تهران

عمران تهران - شرکت مقاوم سازی ساختمان در تهران

مقاوم سازی ساختمان ، مختص سازه های قدیمی نیست و می تواند نسبت به زلزله، سیل، طوفان یا هر شرایط طبیعی یا غیر طبیعی دیگری صورت پذیرد . عواملی همچون تغییر کاربری ساختمانها، افزایش طبقه، ضعف در طراحی و اجرا، تغییر آیین نامه های طراحی و فرسودگی سازه ها ناشی از عوامل محیطی منجر به نیاز سازه ها به ترمیم دارند. شرکت عمران تهران با داشتن کادری مجرب در انجام کلیه خدمات عمرانی و ساختمانی خدمات مربوط به مقاوم سازی ساختمان در تهران را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد. خدمات این شرکت شامل کلیه خدمات بهسازی را مطابق بر اساس آخرین آیین نامه ها و دستورالعمل های داخلی و خارجی را برای پروژه های مطرح شده به همراه برآورد مالی و زمانی به کارفرمایان عزیز ارائه می نمایند که شامل ارائه راهکارهای خاص برای مقاوم سازی با الیاف FRP و میلگرد FRP، ایجاد پشت بند و هسته ،حفاظت در برابر خوردگی، تزریق رزین و اپوکسی ،تقویت کلاف و اتصالات، یکپارچه سازی سقف و دیوار، اجرای دیوار برشی و طراحی و ساخت سازه های بتنی و ... می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با متخصصین ما تماس بگیرید.

تهران عمران

هزینه مقاوم سازی ساختمان در تهران

تعرفه بهسازی و نوسازی بافت های فرسوده ، با توجه به میزان یا نحوه فعالیت این شرکت  ، می تواند تغییر کند بنابراین جهت قیمت گذاری ، بایستی کارشناسان مربوطه ابتدا برای بازدید از محل مورد نظر اقدام نماید. برای اطلاع از قیمت های خدمات مرتبط و پروژه ها میتوانید با شماره درج شده در سایت برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.


راهکارهای مقاوم سازی:
برای این عملیات، راه کارهی متنوعی مطرح می‌باشند که به طور کلی به دو دسته ی زیر تقسیم بندی می شود:
۱- روش های قدیمی از جمله 
* ژاکت فولادی
* پیش تنیدگی و پس کشیدگی
* دیوار برشی
* بادبند ها 
۲- روش های نوین شامل:
*روش FRP روش
* جداساز لرزه ای
* استفاده از میراگر ها


دلایل مقاوم سازی ساختمان:
۱- از جمله دلایل مطرح می توان به موارد زیر اشاره نمود :
۲- تغییرات آیین نامه ای
۳- تغییر کاربری
۴- افزایش طبقات و بار وارده
۵- اشتباهات و خطاهای طراحی ، محاسباتی و اجرایی
۶- ضعف در مصالح و افت کیفیت مانند شن نما شدگی بتن ، زنگ زدگی و خوردگی در ساختمان بتنی ، وقوع خیز و شکم دادن بیش از اندازه المان های باربر و …
۷- خرابی های به وجود آمده در ساختمان مانند عدم دقت در اجرا و بازرسی اتصالات جوشی، نادرستی طرح اختلاط بتن، فاصله زمانی زیاد بین ساخت بتن و بتن ریزی و…

راه کارهای مقاوم سازی ساختمان قدیمی در برابر زلزله:
یک ساختمان اعم از فلزی یا بتنی می بایست علاوه بر دوام لازم در مدت زمان پیش بینی شده جهت بهره برداری، در مقابل نیروهای جانبی مانند زمین لرزه مقاومت داشته باشد. خوشبختانه در کشور ما آئین نامه هایی در زمینه روند طراحی، محاسبات و اجرای بهسازی لرزه ای ساختمانهای قدیمی تدوین گردیده و مهندسین مربوطه با استناد به این آئین نامه ها، به مقاوم سازی ساختمان های قدیمی می پردازند.
همچنین ممکن است علل دیگری هم برای انجام این پروژه مطرح باشد از جمله افزایش بارهای وارده بر سازه یا اضمحلال مصالح . برای این عملیات تاکنون روش های مختلفی مطرح شده که با توجه به پیشرفت فناوری و تکنولوژی و نیاز های روز افزون جامعه ، مصالح و روش های جدیدی جایگزین روش های سنتی شده اند.

شرکت ساختمان سازی و پیمانکاری عمران تهران یکی از شرکت هایی است که در حوزه های مختلف ساختمان سازی به صورت کلی و جزئی فعال است و کلیه خدمات عمرانی از جمله نقشه کشی ، طراحی نمای ساختمانی ، طراحی سازه های سبک و ال اس اف گرفته تا مقاوم سازی و بازسازی خانه کلنگی در تهران و ... را جز فعالیت های خود می داند که با داشتن کادری مجرب در کنار شما کارفرمایان عزیز خواهد بود تا با تجربه چندین ساله خود ، خدمات مورد نیاز را با بالاترین دقت و در کمترین زمان ممکن ارائه دهد.
در کل، باید توجه داشت که در کل در پروژه های بهسازی که نیاز به طراحی مجدد سازه و تعیین سطح عملکرد آن است باید توسط یک متخصص با تجربه مانند متخصصین عمران تهران صورت گیرد. همچنین می توان ساختمان هایی که تیرها، ستون ها و سقف های آن دچار خوردگی و پوسیدگی شده یا ساختمان هایی که به دلیل خطاهای اجرایی در ساخت دچار ضعف سازه ای شده اند یا ترکهایی در سازه های بتنی و سایر المان‌ ها ان ها مشاهده می شود را با روشهای ارائه شده و با استفاده از روشهای نوین و مصالح جدید توسط این شرکت تقویت کرد.

سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به