تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان در تهران با خدمات تضمینی | تهران عمران

روزانه بیشتر افراد، زمان عمر خود را در خانه ها خود می گذرانند، زیرا خانه محل امنیت و آرامش افراد است. ممکن است بسیاری از خانه ها، قدیمی و فرسوده شده باشد و یا در معمولی ترین حالت ممکن افراد ساکن در خانه بخواهند تغییرات و تحولاتی را در خانه و محل کار خود به وجود آورند. اما بازسازی خانه های قدیمی در تهران و بازسازی ساختمان در تهران و پیدا کردن زمین خالی با قواره مناسب جهت ساخت ‌و ساز در شهر های بزرگی مانند تهران، بسیار وقت‌گیر و پر هزینه است. 
شرکت عمران تهران از جمله شرکت های با سابقه در زمینه بازسازی ساختمان در تهران و بازسازی خانه قدیمی در تهران می باشد که با تخصص در این زمینه و داشتن مهندسان متخصص و ابزار حرفه ای، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان را به دست آورد.


شرکت تهران عنوان، تحت عنوان بازسازی خانه کلنگی در تهران فعالیت دارد که با استفاده از تیم مجرب و کارآزموده و با ارائه مشاوره رایگان توأم با ارائه ضمانت نامه اجرایی و عقد قرارداد، در سریع ترین زمان ممکن در کلیه امور نو سازی و بازسازی خانه های کلنگی در تهران و بازسازی آپارتمان در تهران ،آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بازسازی خانه های قدیمی در تهران با شرکتی با سابقه

همانگونه که از اسم خانه های کلنگی مشخص است، به خانه هایی اطلاق می شود که عمر مفید خود را از دست داده و پس از گذر زمان، آن محل ها نیاز به نوسازی و یا بازسازی مجدد پیدا می کنند. اصولا این گونه ساختمان ها پس از طی عمر مفید آنها عنوان خانه فرسوده یا خانه کلنگی می گیرند و از قیمت اصلی آنها بسیار کاسته می شود.
بازیابی ارزش واقعی خانه کلنگی ملزم به اضافه و تخریب نمودن اجزایی از ساختمان و انجام فرایند بازسازی و نوسازی بافت های قدیمی است. برای انجام فرایند نوسازی ساختمان باید کار را به شرکت های معتبر ساختمان ساز سپرد تا با رعایت اصول مهندسی و با محاسبات زوایای مختلف ساختمان بهترین نقشه و پلان را برای بازسازی خانه کلنگی در نظر گرفته شود.

بازسازی خانه های کلنگی در تهران

نکات مهم در بازسازی خانه کلنگی در تهران

۱. یافتن محل عبور لوله های برق .
۲. شناسایی محل رد شدن لوله آب .
۳. عملیات لوله کشی و تاسیسات.
۴. پوشاندن لوله ها با ماسه بعد از اطمینان از عدم نشتی .
۵. کف سازی می تواند همزمان با کارهای ترمیمی .
۶. شیب بندی و عایق کاری سرویس بهداشتی و حمام .
۷. کاشی کاری .
۸. نصب پنجره دوجداره و درب ضد سرقت .
۹. زیرسازی و نصب کاغذ دیواری.
۱۰. نصب کابینت آشپزخانه .

بازسازی ساختمان در تهران | تهران عمران

اقدامات ابتدایی برای بازسازی ساختمان ها در تهران

۱_ آشپزخانه از اولین قدم برای بازسازی ساختمان هاست.
۲_ نوسازی و تعمیرات کابینت ها و کفپوش آشپزخانه.
۳_ نورپردازی خانه، گام دیگری ست که به هنگام بازسازی خانه های دیم باید به آن توجه کرد.
۴_ نصب کاشی و سرامیک جدید در سرویس بهداشتی و حمام رنگ و لعاب به خانه و ساختمان ببخشید.
۵_ تاسیسات مربوط به شیر آلات در سایر قسمت های ساختمان.
۶_ نصب پنجره در فضاهای داخلی خانه مانند اتاق و سالن.
۷_ کنترل برق کشی، تعمیرات و نوسازی سیستم های گرمایشی و سرمایشی .
۸_ اجرای انواع گچبری ها ،سیمان کاری، کناف .
۹_ انواع نقاشی دیوارها، درب و پنجره.
۱۰_ نصب کمد دیواری، پریز و کاغذ دیواری.


شرکت عمران تهران بسته به خواسته و سلیقه مشتریان، متراژ ساختمان ها و خانه کلنگی به اجرای طرح های گوناگونی می پردازد. فارغ از این مباحث، یکسری نکات خاص برای بازسازی خانه کلنگی وجود دارد که این شرکت بسیار به آن ها اهمیت می دهد.

هزینه بازسازی ساختمان ، هزینه بازسازی آپارتمان و خانه کلنگی در تهران

برای به دست آوردن قیمت های تمام شده برای بازسازی، ابعاد و شرایط گوناگون را در باید نظر گرفت. بهتر است برای برآورد هزینه بازسازی ساختمان از یک شرکت مجرب در این زمینه تماس بگیرید تا از پروژه شما بازدید کنند.
شرکت عمران تهران می تواند با برآورد دقیق و تخصصی هزینه ها و موارد فنی توسط متخصصین ، شما را در امر معماری و بازسازی خانه های قدیمی در تهران یاری رساند. ولی در کل هزینه های بازسازی خانه های کلنگی در تهران ، بر اساس تخصص و تجربه شرکت عمران تهران به مواردی از جمله: قدمت ساختمان، میزان فرسودگی ساختمان، میزان و حجم تغییرات بنا و برخی شرایط خاص وابسته است.
در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان این شرکت ، تماس بگیرید تا کارشناسان ما بعد از بازدید ، برآورد دقیق تری را به شما ارائه دهند.
شرکت عمران تهران با بیش از یک دهه سابقه مفید در پروژه های بازسازی آپارتمان در تهران و بازسازی خانه های کلنگی در تهران با استفاده از تیم های مجرب و کارآزموده خود در سریع ترین زمان ممکن در کلیه ی امور نو سازی و بازسازی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بازسازی و نوسازی ساختمان در تهران را از ما بخواهید !!!


بازسازی و تعمیرات ساختمان تهران

پر واضح است که برای بازسازی خانه های کلنگی نیاز به یک دستور کار دقیق داریم. مهم ترین قدم برای نوسازی یک خانه قدیمی از نظر کارشناسان شرکت عمران تهران، برپایی یک نقشه کلی برای ساختمان قدیمی است.
در این راستا می بایست با در نظر گرفتن تمامی فضاهای موجود در خانه، نقشه ای جدید را بر روی کاغذ ترسیم کرد. سپس مهم ترین نکته به هنگام بازسازی قدیمی تعیین نقشه کلی برای اجرایی دقیق و بی نقص است.
شناسایی نقاط کور منزل کلنگی یکی از اصلی ترین نکاتی ست که می بایست به آن توجه ویژه ای کرد. شرکت عمران تهران توانایی نقشه کشی بی نقص برای شما عزیزان را دارا می باشد تا بهترین نتایج را بدست آورید و از نوسازی و بازسازی ساختمان قدیمی خود رضایت کامل را داشته باشید.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی در تهران

در انجام پروژه های مربوط به نوسازی خانه های قدیمی نیازمند رعایت چند مرحله مختلف برای بهبود سرعت روند کاری هستیم. لازم به ذکر است انجام پروژه های تعمیر و بازسازی نیازمند حضور متخصص و مهندسین کاربلد است که بتوان با کمترین خسارت به ساختمان بیشترین و بهترین تغییر را اجرا کرد. از جمله مراحلی که شرکت عمران تهران متخصص در زمینه نوسازی بافت های فرسوده در تهران ارائه می دهد شامل مراحل زیر است:


۱- بازدید از پروژه توسط متخصصین با تجربه و بررسی تمامی موارد فنی.
۲-  انجام طراحی و ارائه طرح.
۳- برآورد مصالح و هزینه مربوط به سیم کشی، سیستم های تهویه، سرمایشی و گرمایشی.
۴- زمان بندی فاز های اجرایی در بازسازی خانه کلنگی .
۵- تخریب خانه کلنگی.
۶- شروع روند ساخت و نظارت درست بر انجام پروسه.
۷- اجرای تزئینات و زیبا سازی در بازسازی خانه های کلنگی.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی در تهران توسط شرکت تهران عمران

ضرورت بازسازی خانه کلنگی و ویلایی

بازسازی خانه های ویلایی از پرطرفدارترین خانه ها برای انجام پروژه های بازسازی و نوسازی می باشد. چرا که بسیاری از مردم ترجیح می دهند در خانه های ویلایی زندگی کنند تا در آپارتمان های کوچک و بدون حیاط. خانه های ویلایی بنا به دلایلی از جمله اینکه معمولا متراژ بالایی دارند، حیاط دار و دلباز هستند و دردسر های همسایه ها و مشکلات مجتمع ها را ندارند، از پر طرفدار ترین خانه ها محسوب می شوند. از این رو معمولاً افرادی که دارای خانه های کلنگی ویلایی هستند بیشتر به فکر بازسازی خانه های خود هستند.

بازسازی خانه های کلنگی ویلایی در تهران

این استقبال گسترده بی دلیل هم نیست چرا که بسیاری از خانه های کلنگی بخصوص آنهایی که قدمت کمتری دارند در صورت انجام یک بازسازی مناسب، با قیمت بیشتری امکان فروش پیدا می کنند. همچنین در صورتی که بتوان اضافه بنا برای خانه های کلنگی در نظر گرفت بسیار ارزشمندتر خواهد بود. شما می توانید برای دریافت مشاورات لازم در این زمینه با شرکت عمران تهران در زمینه بازسازی خانه های ویلایی کلنگی در تهران انجام دهید و از شرایط، هزینه ها و هر سوالی که دارید مطلع شوید.

با سایر خدمات تهران عمران آشنا شوید :
تمامی حقوق این سایت متعلق به