تهران عمران > خدمات عمرانی در تهران > طراحی سازه سبک در تهران
سازه سبک

عمران تهران - طراحی سازه سبک در تهران

طراحی سازه سبک و طراحی خانه های از پیش ساخته در تهران

ال اس اف یکی از مناسبترین سیستم های ساختمانی است که در انواع ساخت ها به کار می رود. اصلی ترین هدف طراحی سازه سبک ال اس اف کاهش نیروی وارده به ساختمان در هنگام وقوع زلزله است و با توجه به طراحی دقیق و داشتن سرعت اجرایی بالا می باشد. این سیستم یکی از شیوه های مدرن اجرایی می باشد که در حال حاضر بدلیل کیفیت تولید مناسب و سرعت زیاد نصب و کارایی بالا در برابر زلزله از آن در کشورهای پیشرفته دنیا به عنوان جایگزینی برای ساختارهای فلزی یا بتنی موجود در ساخت و ساز استفاده می شود. 
شرکت عمران تهران ، با بیش از یک دهه سابقه ، به طور رسمی فعالیت خود را در زمینه طراحی سازه سبک در تهران ، ساخت خانه پیش ساخته در شیراز با هدف ترویج سبک سازی، مقاوم سازی در برابر زلزله و کاهش قیمت تمام شده ارائه می نماید.  همچنین کلیه خدمات عمرانی از نقشه کشی ساختمان گرفته تا بازسازی خانه های قدیمی ، مقاوم سازی و ... را جز فعالیت های خود می داند که در کنار این اقدامات با داشتن کادری مجرب در کنار شما کارفرمایان عزیز خواهد بود.

کاربرد سازه های سبک در ساختمان
ساخت خانه پیش ساخته و طراحی سازه های سبک تهران در جهت افزودن بر تعداد طبقات بر روی پشت بام ساختمان ها ، واحدهای صنعتی ساختمان های آموزشی ، ورزشی ، تجاری کوچک ، هتل ، رستوران، اقامتگاه های موقتی و .... به کار می رود و بخش های مختلف ساختمان را به راحتی می توان باکمک این سیستم مونتاژ نمود و به اجرای عملیات ساخت سرعت بخشید.
قیمت طراحی سازه ال اس اف
لازم به ذکر است قیمت طراحی این سیستم توسط شرکت عمران تهران، با توجه به در خواست مشتری و بسته به نوع کاربری ، مقدار مورد نیاز و معماری اسکلت آن می تواند متفاوت میباشد.جهت اطلاع بیشتر و دقیق تر از قیمت پروژه ها کافیست با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
جنس سازه های ال اس اف
جنس سازه های سبک از ورق گالوانیزه می باشد که به روش شکل دهی تولید می شوند. ضخامت این ورق ها از ۰.۰۷ تا ۲.۵ میلی متر متغیر و با توجه به نوع کاربردشان متفاوت است. داشتن ضخامت یکنواخت در عرض مقاطع و استفاده از روش شکل دهی در تولید آن ، سبب تولید مقاطع در حجم بسیار بالا و با کیفیت مناسب می گردد.
مزایای سازه های سبک
تنوع در مصالح نما
انعطاف پذیری ، تنوع در ضخامت و امکان تغییر در ابعاد مقاطع جدار نازک
وزن کم و سبک بودن سازه
سرعت بالا در اجرا و سهولت در نصب
بادوام بودن
مقاومت در برابر آتش ، زلزله و طوفان های شدید
عایق صوتی
افزایش ایمنی هنگام ساخت
مشکلات و معایب سازه سبک lsf
:
از جمله معایب اجرای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:
کمبود نیروی متخصص
محدودیت در تعداد طبقات قابل ساخت با این سیستم
هزینه نسبتا بالا

مراحل اجرای سازه ال اس اف

در اجرای سازه lsf ، در اولین مرحله، یک طرح ماکت از ساختمان مورد نظر کارفرما آماده سازی می شود. که در آن، مقاومت های بادی ، زلزله، ضخامت تیر و ستون ها تعریف شده است. از طرفی باید در آن تمام راه های اتصالی آب و برق و فاضلاب به ساختمان مشخص شود.
سپس نوبت به پی ریزی و اسکلت سازی می رسد. دیوار های تو خالی برای ساختمان ساخته می شود که داخل این فضا را با بتن سبک می توان پر کرد تا عایق خوبی برای انرژی و صدا باشد.
و در آخر پوشش های خارجی و داخلی سقف کامل می شود و به تاسیسات برقی، مکانیکی، نصب درب و پنجره پرداخته می شود.

برخی خدمات عمران تهران - طراح سازه سبک در تهران

سازه های صنعتی
سازه های صنعتی

ساخت سوله های صنعتی سبک با استفاده از سیستم سازه ال اس اف

ویلا سازی

ویلا سازی

ساخت ویلاهای مدرن و مجهز با سازه های سبک

اضافه بنا روی پشت بام

اضافه بنا روی پشت بام

افزودن بر تعداد طبقات بر روی پشت بام ساختمان ها

ساخت سوله صنعتی و اقامتگاهای سبک با استفاده از سیستم سازه LSF

اقامتگاه و کمپ کارگری

ساخت سوله صنعتی و اقامتگاهای سبک

سایر مقالات:
تمامی حقوق این سایت متعلق به